fbpx

Aktualności

MV AGUSTA i AKRAPOVIČ razem!


04.8.2020 r.

MV Agusta ogłasza nowe partnerstwo przemysłowe ze słoweńskim producentem układów wydechowych Akrapovič. Osiągnięto porozumienie na dostawę układów wydechowych, zaprojektowanych i produkowanych wyłącznie dla określonych modeli motocykli MV Agusta.

Firma Akrapovič jest znana z doskonałych układów wydechowych. Od wielu lat Akrapovič współpracuje z zespołami w MotoGP, World-SBK i MXGP. Najnowocześniejsza technologia wywodząca się z torów wyścigowych trafia do modeli produkcyjnych, a najwyższej jakości podzespoły gwarantują niezrównaną wydajność i jakość.
„Dźwięk jest ważnym aspektem dla MV Agusta. To kluczowy element naszego stylu, do którego przywiązujemy dużą wagę. Nasze modele, zarówno 3 jak i 4 cylindrowe mają dość wyjątkowe osobowości i zawsze pracowaliśmy nad dopasowaniem odpowiedniego dźwięku i wyglądu układów wydechowych ”- powiedział Timur Sardarov, dyrektor generalny MV Agusta Motor S.p.A.„ ale to partnerstwo wykracza daleko poza wygląd i dźwięk, tak naprawdę chodzi o najnowocześniejszą technologię, wydajność i bezkompromisową jakość. MV Agusta i Akrapovič mają bardzo podobne podejście do biznesu. Z zadowoleniem przyjmuję to partnerstwo jako naturalny sojusz między liderami w swojej dziedzinie”.

„Akrapovič jest niezwykle podekscytowany najnowszym rozdziałem w historii motocykli” – powiedział Uroš Rosa, CEO Akrapovič d.d. „Nawiązujemy partnerstwo z jedną z najbardziej znanych marek w branży i jedną z marek, które mają podobny etos i DNA do naszego. To kolejny duży krok dla naszej firmy. Hrabia Domenico Agusta i Igor Akrapovič wywodzili się z wyścigów i stworzyli zwycięskie światowe marki dzięki ich pasji. Akrapovič stworzy innowacyjne produkty dla najnowszych modeli MV Agusta, które pojawią się wkrótce”.

Dzięki zaawansowanym technologicznie, sprawdzonym w wyścigach materiałom, takim jak tytan i włókno węglowe powstaną systemy, które doskonale wpiszą się w „motocyklową sztukę”, z której szczyci się MV Agusta. Efekty tego partnerstwa będą stanowić nowe doświadczenie dla wszystkich.

DEALERZY I SERWISY

Autoryzowane salony i serwisy MV Agusta w Polsce:

 • WARSZAWA

  MV Agusta Warszawa (Motors)
  ul. Puławska 403A
  02-801 Warszawa
  tel. 22 716 66 66
  warszawa@mvagustapoland.com

 • KRAKÓW

  MV Agusta Kraków (Moto Mio)
  ul. Zakopiańska 171A
  30-435 Kraków
  tel: +48 509 463 728
  krakow@mvagustapoland.com

 • GDAŃSK

  MV Agusta Gdańsk (Motocykle 3City)
  ul. Marynarki Polskiej 59A
  80-557 Gdańsk
  tel. +48 669 720 000
  gdansk@mvagustapoland.com

 • WARSZAWA SERWIS

  ISM serwis MV Agusta
  ul. Roty 62
  04-420 Warszawa
  tel. +48 510 749 768
  serwis@ismserwis.pl

 • KATOWICE SERWIS

  Booster serwis MV Agusta
  ul. Brygadzistów 82
  40-807 Katowice
  tel. +48 501 362 345
  marcin@booster.com.pl